< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=283443847705243&ev=PageView&noscript=1" />
  • Kullanıcı adı: Değiştirmek
  • E-posta:
  • tel:
  • Puan:
Ev > Ürünler > Antminer S19k Pro >
2760W S19k Pro 120T Asic USB Madenci Orijinal Yeni Bitmain Antminer

2760W S19k Pro 120T Asic USB Madenci Orijinal Yeni Bitmain Antminer

S19k Pro 120T Asic Madenci

S19k Pro Asic USB Madenci

Marka adı:

Bitmain Antminer

Model numarası:

S19k Pro

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği

2760W S19k Pro 120T Asic USB Madenci Orijinal Yeni Bitmain Antminer

Ürün Detayları
Model:
Antminer S19k Pro
Hashrate:
120T SHA-256
Tüketim:
2760W
Kripto para:
SHA256|BTC
Üreticisi:
Bitmain
Boyut:
400 mm x 195 mm x 290 mm
Voltaj:
200-240V
algoritmalar:
SHA-256
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
pazarlık edilebilir
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
Düzenli
Teslim süresi
1-2 İş günü
Ödeme koşulları
USD|BTC|ETC|USDT(ERC20/TRC20)
Yetenek temini
10.000

Antminer S19k Pro 120TAçıklama

Model Antminer S19k Pro (120Th), Bitmain madencilik SHA-256 algoritmasından, maksimum hashrate'i 120Th/s ve 2760W güç tüketimi ile,Bitmain 6 aylık fabrika garantisi veriyor..

Antminer s19k Pro

 

Firma Profili

SCMINER Company Limited, 2017'de kuruldu ve sağlam bir lojistik sistemiyle bağlı olarak yepyeni ASIC madencilerin küresel dağıtımında öne çıkıyor:

Küresel Erişim:Operasyonlar, Çin'in ShenZhen'deki merkez merkezinden Hong Kong ve Moskova'daki tesislere kadar uzanır ve geniş kapsamlı hizmet yeteneklerini sağlar.
Takım ve Uzmanlık:Altı yıldan fazla deneyime sahip 100 profesyonelden oluşan çeşitli bir ekip, şirketin büyümesini ve yeniliğini yönlendiriyor.
Müşteri merkezli hizmetler:İngilizce, Rusça, Fransızca bilen yetenekli bir satış ekibi. Çok dilli satış temsilcileri, dünya çapındaki müşterilere uzman, özel hizmetler sunar.Şirketin müşteri memnuniyetine olan bağlılığını yansıtır.

 

 

Asic Bitcoin Miner

|ASIC Madenciliği: Dijital Para Biriminin Geleceği

Bitcoin dünya çapında yaygın olarak kabul edilmektedir, daha fazla ülke ve bölge onu ödeme terimi olarak kullanmaktadır.çekici bir yatırım yöntemi olmaya devam ediyorMadencilik zorluğu yavaş yavaş artsa da, Bitcoin'in gelişimi hala tahmin edilemez bir potansiyele sahip.Ve kripto para piyasasını da bir sonraki refah dönemine götürür.Risk ve fırsat baş ve kuyruk.

 

|Neden bizi seçtiniz?

S1: Madenciyi nasıl satın alabilirim?

A1: Sipariş vermek için doğrudan sayfadaki satış personeliyle irtibata geçebilirsiniz ve ülkenizdeki satış ofisi nakliye ve ulaşım yöntemlerini sağlayacaktır.

S2: Nakliye sürelerini ve tarifelerini nasıl kontrol edebilirim?

A2: Uluslararası ekspres DHL, UPS ve FedEx, DDP ve DAP da dahil olmak üzere belirli nakliye süresi gerçek zamanlı olarak bildirilecektir.

S3: Sipariş vermek için neden şirketimizi seçtiniz?

A3: Her şeyden önce, en az sipariş miktarımız 1 ünitedir; İkincisi, kontrol edilebilen orijinal etiketi ve SN kodunu garanti ediyoruz. Üçüncüsü, daha hızlı yollar ve daha iyi hizmetler sağlıyoruz.

 

Asic Miner BTC

|Satın alma yönergeleri

1. ASIC madencilerin fiyatları her gün hızla değişir, sipariş vermeden önce en son fiyat ve stok almak için satış temsilcimizle iletişime geçin.İşte burada. Satışlarımızla konuşmak için.

2Satış temsilcimiz ürün değerini, nakliye maliyetini ve diğer masrafları içeren ticari bir fatura hazırlayacaktır.

3Kargo tam ödeme sonrası 48 saat içinde depomuzdan ayrılacak. Nakliye hizmetinde zengin deneyimimiz kargolarınızın en kısa zamanda teslim edilmesini sağlar.

4Eğer size malları teslim etmek için kendi nakliye acentenize izin vermeyi seçerseniz, lütfen, sipariş ödendiğinde gümrük beyannamesi için ajanla iletişime geçin.

 

|Fabrikadan çıkıştan itibaren 365 günlük garanti

SCMINER sadece orijinal fabrika kodu ile yepyeni makineler satar.Ve tüm makineler garanti altında.Fabrika, insan yapımı olmayan kalite sorunlarının tüm sorumluluğunu üstlenir. Bu da üstün ürün kalitesi ve mükemmel hizmete olan tutumumuzu yansıtır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin